.

شرکت متلر تولدو Mettler Toledo

شرکت متلر تولدو Mettler Toledo

یک شرکت با اصالت سویسی می باشد که با ادغام دو شرکت به نام های متلر (تاسیس 1945 میلادی در سویس و فعال در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی) و تولدو (تاسیس 1901 میلادی در آمریکا و فعال در زمینه توزین صنعتی) تشکیل شده است.

متلر تولدو یک تولید کننده و بازاریاب جهانی ابزار دقیق برای استفاده در کاربردهای خرده فروشی آزمایشگاهی ، صنعتی و مواد غذایی است.
این شرکت دارای موقعیت های قدرتمند رهبری در سراسر جهان است. اکثر قابل توجهی از فروش ابزار این شرکت در بخش هایی است که در آن رهبر جهانی هستند. علاوه بر ارائه محصول گسترده ، یکی از بزرگترین سازمانهای فروش و خدمات جهانی در بین شرکتهای ابزار دقیق دارند.

با ارائه ابزارهای نوآورانه که غالباً فن آوری های مختلفی از جمله راه حل های خاص کاربرد را برای مشتریان ادغام می کنند ، روی بخشهای با ارزش افزوده بالا تمرکز می کنند. ابزارهای خود را نه تنها برای جمع آوری داده های ارزشمند بلکه برای تسهیل پردازش و انتقال این داده ها به سیستم های اطلاعاتی مدیریت مشتری طراحی کرده است.

متلر تولدو از نظر جغرافیایی متنوع است و در سال 2019 فروش 30٪ از اروپا، 39٪ از آمریكا و 31٪ از آسیا و سایر كشورها از نظر جغرافیایی متنوع است.

این شرکت دارای سازمانهای گسترده فروش و خدمات جهانی با تقریباً 8،150 یا تقریباً نیمی از کارمندان ما در 40 کشور جهان فروش، بازاریابی و خدمات را ارائه می دهد.

این شرکت در اروپا، ایالات متحده و چین حضور تولیدی دارد.